Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Jagiełły w Tuszynie
https://sp1tuszyn.pl

22 grudnia 2017 20:00 | Aktualności

Jasełka


22 grudnia 2017 r., w ostatni dzień przed zimową przerwą świąteczną,odbyły się w naszej szkole Jasełka, które przygotowała s.Agnieszka Bazydło i uczniowie z klasy Vc. W tym roku sceneria Jasełek była uwspółcześniona i pokazała życie w codziennym biegu, chaosie myśli. Okazuje się jednak, że wystarczy jedna osoba, by powrócił ład,spokój i wspólne bycie z sobą w gronie rodziny nabiera nowego znaczenia. Nie zapominajmy o tym,co najważniejsze. Nie zapominajmy o naszych bliskich i nie myślmy tylko o własnych potrzebach. W ten wyjątkowy czas bądźmy dla każdego wsparciem. Cieszmy się każdą chwilą. W nastrój zadumy nad narodzeniem Zbawiciela wprowadził uczniów,nauczycieli, Dyrekcję anielski śpiew uczniów Szkolnego Chóru i brzmienie skrzypiec w wykonaniu p. Mariusza Kotarskiego.
Po występie uczniów, głos zabrała pani Dyrektor - J.Owczarek- Szymajda, która przekazała  treść życzeń świątecznych nadesłanych od przyjaciół szkoły, współpracowników, władze lokalne.
W imieniu własnym i p.Wicedyrektor złożyła najszczersze życzenia dla całej społeczności szkolnej, nauczycieli,pracowników szkoły i rodziców.

Zdjęcia: