14 stycznia 2019 12:21 | Aktualności

Udział w XXVII Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

13 stycznia 2019 r. uczniowie naszej szkoły zbierali  pieniądze na rzecz XXVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Celem akcji było pozyskanie środków  na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego takiego jak: rezonanse magnetyczne, tomografy komputerowe, aparaty do diagnostyki RTG dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Z naszej szkoły kwestowało 31 wolontariuszy wraz z opiekunami.

Byli to następujący uczniowie: Natalia Kosiada, Karina Dołęga, Amelia Majer, Kamil Gumola,, Franciszek Leszczyński, Bartosz Sochacki, Piotr Stęplewski, Nikodem Świegocki, Katarzyna Perek, Daria Wróblewska, Maciej Gieras, Kinga Jędrych, Hubert Małecki, Martyna Skoneczna, Wojciech Miara, Klaudia Wacha, Martyna Pietrzkowska, Karolina Stasiak, Mikołaj Walas, Natalia Kozal, Monika Lolo, Adam Bochniak, Tomasz Czarnecki, Paulina Borowska, Natalia Ender, Norbert Justyna, Jakub Marek, Kuba Kostrzewa, Kamila Pietrzkowska, Mikołaj Smakowski, Konrad Przybylski oraz nauczyciele.

W sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego siedzibą była Szkoła Podstawowa Nr 1 w Tuszynie  prężnie działali - p. Jarosław Rados- szef sztabu oraz jego członkowie- p. Aneta Małgorzaciak, p. Agnieszka Krawczyk, p. Małgorzata Pietrasik, p. Monika Bladowska, p. Urszula Sabela, p. Dorota Madaj, p. Witold Rybka i niezawodni Rodzice, na których zawsze można liczyć.

Uczniowie, nauczyciele i rodzice z wielką chęcią i zaangażowaniem poświęcili swój wolny czas na rzecz tej akcji.

W XXVII Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wolontariusze z naszej szkoły zebrali 18000 zł, a cały sztab 86500 zł.

Serdecznie dziękujemy Uczniom, Nauczycielom i Rodzicom za udział w tej akcji.