24 stycznia 2019 23:18 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

Kto na nasze smutki ma słodkie i pyszne rozwiązanie? Kto znajdzie radę na każde zmartwienie? - to nasze kochane babcie i dziadkowie. 21 i 22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy - to Dzień Babci i Dzień Dziadka.
24 stycznia 2019r. w świetlicy szkolnej zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie.
Dzieci przygotowały dla nich pod okiem nauczycieli przedstawienie pt. „Jak to z babcią i dziadkiem było”, recytowały wiersze, śpiewały piosenki.
Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia, podziwiając prezentacje swoich "skarbów”.  Na koniec uroczystości dzieci wręczyły gościom własnoręcznie wykonane laurki.
Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.
To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.
Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.