10 grudnia 2018 23:19 | Aktualności

Pasowanie na Świetliczaka

W dniu 10 grudnia 2018 r. w świetlicy szkolnej odbyło się uroczyste ,,Pasowanie na Świetliczaka”, które przygotowała pani Mirosława Podgórna, Małgorzata Zadrożyńska i Renata Kondaszewska wraz z uczniami. Pierwszoklasiści po zabawach i turnieju wiedzy i obejrzeniu przedstawienia pt.,,Kozi domek," złożyli uroczystą przysięgę przed Panią wicedyrektor- Agnieszką Kubicką - Stasinowską oraz Panią Kierownik Świetlicy Moniką Oleksiewicz. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz klocki „Lego“

Uroczystość prowadziły uczennice z klasy 8a. Podczas uroczystości gośćmi byli rodzice pierwszaków.

Na zakończenie Pani wicedyrektor Agnieszka Kubicka - Stasinowska oraz pani Monika Oleksiewicz – kierownik świetlicy podziękowały wszystkim za zorganizowanie uroczystości.