13 marca 2019 20:01 | Aktualności

Dzień Otwarty dla przyszłych Pierwszoklasistów w naszej szkole

13 marca 2019 r. był ,,Dniem Otwartym Szkoły Podstawowej Nr 1 w Tuszynie dla przyszłych Pierwszoklasistów”.

Na tę okoliczność uczniowie klas trzecich pod kierunkiem p. Agnieszki Krawczyk i p. Doroty Jaroniak przygotowali program prezentujący ,,jedynkę”.

Na wstępie pani dyrektor Joanna Owczarek - Szymajda przywitała przybyłych gości. Później dzieci odczytały historię szkoły, a konferansjer w rolę którego wcieliła się uczennica klasy V a- Zuzanna Wnorowska przedstawiła kilka informacji dotyczących naszej szkoły. W dalszej części programu trzecioklasiści zaprezentowali swoje sukcesy odnoszone w różnych konkursach oraz przedstawili swoje umiejętności gry na skrzypcach i gitarze. Goście obejrzeli również prezentację multimedialną przedstawiającą ważniejsze wydarzenia z życia szkoły. Na zakończenie rodzice wraz ze swoimi pociechami zostali zaproszeni do obejrzenia szkoły.

Serdecznie dziękujemy  Rodzicom i Dzieciom za przyjęcie naszego zaproszenia. Było nam bardzo miło gościć Państwa w naszej szkole.