05 marca 2019 21:01 | Aktualności

Dyskoteka ostatkowa

W dniu  5 marca 2019 r. w naszej szkole odbyła się huczna dyskoteka ostatkowa, która przypominała o nieuchronnie zbliżającym się poście i przygotowaniu do Wielkanocy.

W bieżącym roku szkolnym uczniowie przebrani byli w stroje z lat 60, 70 i 80. Rada Rodziców ogłosiła Konkurs Międzyklasowy na najpiękniejsze stroje karnawałowe. Zaangażowanie całej społeczności szkolnej było wysokie. Nagrodą były wspólne pamiątkowe zdjęcia, które  podczas całej zabawy wykonywał przewodniczący Rady Rodziców- pan Marcin Flak oraz p. Milena Wójcik. Piękną prezentację z całej uroczystości przygotował zgodnie z obietnicą rodzic p. Piotr Wojtak. Uczniowie przebrani byli w stroje od księżniczek po policjantów i damy dworu. Prym wiodła "Siostra"  ( Mikołaj Smakowski) oraz "Renia"( Kacper Kokosa ). Dziękujemy uczniom szczególnie zaangażowanym w przygotowanie dyskoteki:

Zuzannie Podmajstrzy, Marii Dolewce, Justynie Samiec, Patrycji Krauze, Julii Czarneckiej, Mikołajowi Smakowskiemu,  Michałowi Stańczykowi, Patrykowi Rosowskiemu, Mai Szulc, Klaudii Wacha, Martynie Skonecznej, Kindze Jędrych,Marii Kowalskiej, Natalii Ender, Norbertowi Justynie, Piotrowi Stęplewskiemu, Maksymilianowi Kowalskiemu oraz wszystkim uczniom tak świetnie bawiącym się na dyskotece.

Podziękowania należą się Radzie Rodziców za pomoc finansową i przygotowanie pysznych smakołyków: kisiel z herbatnikiem, woda mineralna z sokiem to przypomnienie lat 70 . Dziękujemy p. Magdalenie Ajzert, p. Annie Wojciechowskiej i p. Adeli Karpińskiej.

Podziękowania należą się także nauczycielom opiekującym się naszymi uczniami, a w szczególności naszym koordynatorkom p. Monice Oleksiewicz i p. Katarzynie Gabrych- Zawiszy.

Zapraszamy do oglądania prezentacji zdjęciowej.