01 października 2019 20:43 | Aktualności

Wizyta w tymczasowym schronisku "Tuszyńska psinka"

W dniu 1 października 2019 r. uczniowie klasy 4 b wraz z wychowawczynią - panią K.Gabrych-Zawiszą mięli przyjemność odwiedzić podopiecznych stowarzyszenia "Tuszyńska psinka". Uczniowie postanowili wyprowadzić jednego z obecnych tam psiaka. Spacer ulicami Tuszyna był wyjątkowo miły, choć trwał zdecydowanie za krótko. Poprzez pomoc i bezpośrednie zaangażowanie w pomoc dzieci mogło zrozumieć na czym polega empatia i bezinteresowna pomoc.

Dodatkowo, po spacerze, przekazaliśmy zebraną karmę, koce i smycze dla wcześniej wspomnianych psów i kotów ze stowarzyszenia "Tuszyńska psinka".
Wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc, serdecznie dziękujemy w imieniu Samorządu Uczniowskiego i kilkunastu podopiecznych stowarzyszenia "Tuszyńska psinka"