11 października 2019 21:43 | Aktualności

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Dzień 11 września 2019 r. był jednym z ważniejszych dni uczniów klas pierwszych. O godzinie 9.00 rozpoczęła się uroczystość ślubowania pierwszaków. Wychowawczynie: klasy Ia - p. Agnieszka Krawczyk i Ib - p. Dorota Jaroniak przygotowały z uczniami piękny, okolicznościowy występ, który wśród zaproszonych gości, Rodziców i nauczycieli niejednokrotnie budził uśmiech, podziw i wzruszenie. Pani dyrektor -Joanna Owczarek-Szymajda oficjalnie pasowała każde dziecko na pełnoprawnego ucznia Szkoły Podstawowej Nr 1 w Tuszynie. Emocji było co nie miara.
Po ślubowaniu odbył się apel przygotowany przez uczniów z klasy Va przy zaangażowaniu wychowawczyni - p. Małgorzaty Zadrożyńskiej. Występ z okazji Dnia Nauczyciela uświetnił szkolny chór pod kierunkiem p. Mariusza Kotarskiego.

Pani dyrektor z okazji Dnia Nauczyciela złożyła życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły.