22 listopada 2019 19:55 | Aktualności

Wycieczka klas II do Kołacinka

W dniu 22 listopada 2019 roku uczniowie klasy 2a i 2b pod opieką wychowawczyń pani Alicji Wojtali i pani Jolanty Lekler oraz rodziców pana Roberta Sendereckiego, pani Aleksandry Kurzawy oraz pani Anny Kobylarczyk przebywali w Krainie Świętego Mikołaja w Kołacinku. Swój pobyt w tej krainie rozpoczęli od "Warsztatów Świętego Mikołaja”. Były to zajęcia plastyczno – manualne, w czasie których uczniowie wykonali bombkę  z przygotowanych materiałów. Każdy z nich wykazał się pomysłowością i kreatywnością. Wykonane bombki będą zdobić choinki w ich domach. Następnie uczniowie poszli na spacer ,, Bajkową ścieżką”, gdzie poznali elementy scenografii Krainy Świętego Mikołaja. Spotkali bohaterów znanych bajek i baśni oraz obejrzeli aranżacje miejsc związanych z ich przygodami. W czasie spaceru uczniowie zwiedzili dom Dziadka Mroza oraz spotkali się ze Świętym Mikołajem.  Dzieci wróciły do domów pełne wrażeń i zaopatrzeni w liczne pamiątki.

Wychowawcy dziękują rodzicom za opiekę nad dziećmi  podczas wycieczki.