20 listopada 2019 21:19 | Aktualności

Pasowanie na Świetliczaka

20 listopada w świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Tuszynie odbyło się „Pasowanie na Świetliczaka” uczniów klas pierwszych. Aby zostać przyjętym do grona świetlików naszej szkoły uczniowie musieli przejść pozytywnie kilka prób m.in. wiedzy, sprawności. Pierwszoklasiści po zabawach obejrzeli przedstawienie pt.,,Kozi domek" przygotowane przez uczniów klasy III pod kierunkiem Renaty Kondaszewskiej. Na koniec złożyli uroczystą przysięgę przed Panią dyrektor - Joanną Owczarek–Szymajdą. Na pamiątkę uroczystości wszyscy uczniowie otrzymali medale oraz upominki. Całą uroczystość zakończył słodki poczęstunek zorganizowany przez panią Małgorzatę Człapa.

Uroczystość prowadziły uczennice z klasy 7b pod kierunkiem pani Mirosławy Podgórnej. Podczas uroczystości gośćmi byli rodzice pierwszaków.

Wszystkim nowym Świetliczakom życzymy dużo sukcesów w nauce oraz wspaniałej zabawy w świetlicy szkolnej.