12 grudnia 2019 22:28 | Aktualności

WF na Zimowym Narodowym

12 grudnia 2019 r. uczniowie naszej szkoły wraz z  p. Anetą Małgorzaciak brali udział w wyjątkowej lekcja WF-u w zimowej scenerii PGE Narodowego.

Marcin Gortat i jego Fundacja MG13 „Mierz Wysoko” przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki po raz piąty zorganizowała sportowe wydarzenie mające na celu promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci ze szkół podstawowych. Podczas zimowej lekcja WF-u, dzieci mogły korzystać ze wszystkich atrakcji Zimowego Narodowego, m.in. lodowisk, górki lodowej do zjeżdżania na pontonach i skorzystać z fotobudki.

Tegoroczna edycja WF-u na Zimowym Narodowym była wyjątkowa, ponieważ po raz pierwszy w historii pojawił się pomysłodawca wydarzenia, sam Marcin Gortat, co było ogromną niespodzianką dla młodych fanów.

Ponadto dzieci miały okazję poznać gwiazdy sportu, filmu czy estrady: Joannę Koroniewską, Macieja Dowbora, Krzysztofa „Jankesa” Jankowskiego, Idę Nowakowską, Czarka Jóźwika, Gabi Drzewiecką, Dorotę Gardias, Joannę Liszowską, Macieja Kurzajewskiego i Macieja Musiała. Uczestnicy wydarzenia mogli zrobić sobie zdjęcie z gwiazdą lub zdobyć autograf.