AAA
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Jagiełły w Tuszynie

„Umiej być przyjacielem, a znajdziesz przyjaciół.”
Ignacy Krasicki

Witaj na naszej stronie

Aktualności

16 marca 2020 16:46 | Aktualności

Informacja Dyrektora szkoły

 

 

Szanowni Państwo Rodzice i Uczniowie !!!


Zgodnie z Decyzją Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11.03.2020 r. i zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem , przeciwdziałaniem i zwalczaniem  COVID – 19 oraz Apelem Łódzkiego Kuratora oświaty skierowanym do uczniów, nauczycieli, rodziców i pracodawców  z dnia  13.03.2020 r.

informuję, że od 16.03.2020 r. wprowadzamy ZDALNE NAUCZANIE.

Nauczyciele zobowiązani są do przygotowania materiałów dydaktycznych do samodzielnej pracy uczniów w domu, poprzez wskazanie odpowiednich stron internetowych, e- materiałów itp. Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało również poradnik - Materiały edukacyjne – polecane platformy, strony i serwisy internetowe.

Wychowawcy klas - zebrane materiały od nauczycieli w dniu 17.03.2020 r. przekażą drogą mailową za pośrednictwem dziennika elektronicznego do  Państwa Rodziców i Uczniów.


Drodzy Uczniowie !!!


Zachęcam Was do korzystania z materiałów edukacyjnych, utrwalania zdobytej już wiedzy, poszerzania jej w sposób inny, niż typowe lekcje szkolne. Pamiętajcie, że zawieszenie zajęć nie oznacza ferii. Niedługo się przecież zobaczymy i wszystko wróci do normalności, jeżeli Wszyscy się postaramy. Przed ósmoklasistami ważny egzamin.

Trzymam kciuki za zdrowie, rozsądek i za sukcesy w niedalekiej przyszłości.

Proszę  na bieżąco śledzić informacje zamieszczane w dzienniku elektronicznym oraz na  stronie internetowej naszej szkoły w zakładce – Profilaktyka - koronawirus.

 

Pozdrawiam społeczność szkolną

Joanna Owczarek- Szymajda

 

 

 

Przeczytano: 201 razy. Wydrukuj|Do góry