13 maja 2020 10:32 | Aktualności

Wychowujemy do wartości ...

Wychowanie do wartości poprzez kształtowanie postaw patriotycznych i obywatelskich zawsze stanowiło ważną płaszczyznę działalności naszej szkoły oraz nauczycieli. Przygotowanie młodego pokolenia do życia w społeczeństwie buduje się stopniowo poprzez różnorodną działalność dydaktyczno-wychowawczą. Wychowanie patriotyczne należy powiązać z treściami i zadaniami innych dziedzin wychowania, mając na uwadze harmonijny rozwój różnych sfer osobowości dziecka. W realizowaniu zadań wychowania patriotycznego należy zachować elastyczność oddziaływań, biorąc pod uwagę reakcje uczniów oraz życie środowiska społecznego. Nasza szkoła na wszystkich etapach edukacji  zapewnia realizowanie tych zadań. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji.

Prezentacja - zobacz

Jolanta Lekler