26 czerwca 2020 16:48 | Aktualności

Pożegnanie klas ósmych

"Nauczycielu nasz drogi, kochany,
dziś szkoły opuszczamy bramy,
z odwagą i nadzieją w świat wyruszamy,
pamiętając jak wiele Tobie zawdzięczamy!"

26 czerwca 2020 r. był ważnym dniem dla uczniów klas ósmych, którzy z chwilą otrzymania świadectwa stali się absolwentami Szkoły Podstawowej Nr 1 w Tuszynie.
  W związku z trudną sytuacją epidemiologiczną panującą w naszym kraju, uczniowie spotykali się w określonych godzinach. Głos zabrała pani Dyrektor Joanna Owczarek- Szymajda, która podziękowała Uczniom i Rodzicom za lata pracy, współpracy i za wyjątkowe chwile, które będziemy pielęgnować na długie lata w pamięci.
   Wychowawcy pożegnali swoich wychowanków. Bez łez się nie obyło.
 Pragniemy Wam życzyć samych sukcesów na Waszej drodze edukacji. Zawsze dumnie kroczcie przez życie, bądźcie szczęśliwymi ludźmi, nie poddawajcie się. Wierzymy w Was, kochani Absolwenci klasy VIII a (wychowawca Ewa Maciejek), klasy VIII b (wychowawca Maciej Posim), klasy VIII c (wychowawca Wiktor Kacperczyk).