01 września 2020 21:20 | Aktualności

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2020/2021

1 września 2020 roku uczniowie naszej szkoły rozpoczęli kolejny rok szkolny - 2020/2021. Uroczystą akademię poprzedziła  Msza Św. o godz. 8.00 w kościele parafialnym w Tuszynie. Następnie wszyscy zebrani udali sie do hali sportowej, gdzie o godz. 9.00 odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała Dyrektor Szkoły - Joanna Owczarek Szymajda, która serdecznie powitała wszystkich przybyłych na tę uroczystość oraz przedstawiła nauczycieli uczących w nowym roku szkolnym. Szczególnie ciepłe słowa zostały skierowane do najmłodszych uczniów, którzy w tym roku rozpoczynają swoją edukacyjną przygodę w szkole podstawowej. Na koniec swojego przemówienia wszystkim uczniom życzyła sukcesów, motywacji i zapału do pracy. Następnie uczniowie udali się do klas, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami.