02 października 2020 21:12 | Aktualności

Akcja „Pod biało-czerwoną”

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

serdecznie zapraszamy do włączenia się do projektu „Pod biało-czerwoną”, realizowanego pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

Zakup masztów i flag dla każdej z gmin

Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku – w szczególności wśród młodego pokolenia.

W jaki sposób wziąć udział w projekcie?

Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online, dlatego też prosimy uczniów, nauczycieli i rodziców o oddanie głosów.

Zachęcamy do oddania głosu. Wystarczy kliknąć w link

i wypełnić krótką ankietę wpisując (wybierając) Tuszyn. Głosować mogą dorośli oraz dzieci.

Każdy mieszkaniec danej gminy może oddać jeden głos poparcia na swoją gminę.

W najbliższych dniach dostępna będzie również interaktywna mapa, za pomocą której można na bieżąco sprawdzać liczbę głosów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!

Dyrekcja szkoły